Suvalised mõtted ja tähelepanekud

 • Meil saab veebruaris 5 aastat siin elatud. Kogu selle aja on naaber remonti teinud. Kell 6:30 lihvib midagi ja kell 20 puurib. Ei tea kaua veel? 
 • Kuulsin kassitoidu reklaami raadiost. Jutt oli umbes selline, et noormees ja neiu on noormehe juures ja too meelitab neiut sinna ööseks jääma meela häälega. Tüdruk häbeneb, et nii pole ju ikka viisakas ja sünnis aga noormees pakub puhast rätikut, hambaharja ja hommikuks omletti.. Jaaaaaaa siis hakkab äkki kass nurruma ning kostub: miisu juba teab, et kui õigel ajal nurruda, siis saad mida tahad. Nagu.. mida? Misasja? Miks? Möh? 
 • Valiti uus president. Mul on sellega seoses üsna kahetised tunded. Ma ei julge avalikult eriti ei kiita ega laita, sest pean tunnistama, et mul on häbiväärselt vähe taustainfot tema kohta. Samas ei saa öelda, et jätaks otseselt ebasümpaatse mulje, kuigi mõned tema arvamused minu omadega nagu ei ühti. Küll aga on mul hea meel, et valituks osutus naine. Eelnevatest kandidaatidest mul ka “lemmikut” polnud. Kõigil olid omad head ja vead. Mailis Reps ei ole lihtsalt minu maitsele ja kui räägitakse uue presidendi stiilitunde puudumisest, siis minu arust Repsil on lood sellega olnud läbi ajaloo üsna kehvakesed. Kallase kohta tegin mina ikka nalja, et kui mees pani tõesti 10 miljonit omal ajal taskusse, siis ehk kuluks selline president meile ära ka – ehk näppaks kuskilt vahele jäämata ka riigile. Tegelikult olen ma aga nii poliitikakauge, et sel teemal on mul parem vaikida. Loodan vaid, et uus president saab enda tööga edukalt hakkama.
 • Mul on juba mõned nädalad teine auto, mis varem. Minu kullakallis Citröen ei olnud enam Raido arust piisavalt sobiv ja mind sunniti see välja vahetama. Praegune auto on tore muidugi aga ma pole siiani harjunud, et sidur on niiii teistmoodi ja mul on auto vist mingi 5 korda sel nädalal välja surnud. Muidu mul sellist asja ikka eriti ei juhtu 😀 
 • Ma ei oska üldse meisterdada. Tegin eile ninja kutseid ja panin salvakate sisse nuge-kahvleid aga tulemus on ikka natsa hale. Samas ise tegin, asi seegi! 
 • Miks lähevad inimesed jätkuvalt vales kohas üle tee? Isegi mitte kohas, kus pole ülekäigurada vaid näiteks 5 meetrit enne ülekäigurada jooksevad lihtsalt autode vahelt läbi? Ja kas kunagi tuleb aeg, mil see ei aja mind närvi?
 • Ameeeriklased tegid avastuse – lehehunnikutes hüppamine ja lehtede loopimine ON OHTLIK! Seal on ussid, putukad ja igast haigused peidus. Ei tohi lasta laste seal hullata! Või siis.. hüppa mu lapsekene! Hüppa ja loobi ja naudi elu ja loodust! Proovi seda käbi siis hammastega ning laku seda liiva korraks – oli rõve eks aga vähemalt nüüd tead seda ka ise. Las laps olla laps.. 
 • Nagu mainitud, siis mul on uus auto. Ma sõitsin sellega üks päev tanklasse ja niimoodi, et tankur oli ühel pool ja bensiinipaak teisel pool. Oeh. Läksin autosse tagasi, sõitsin teise tankuri juurde ja.. sama lugu! Mul oli nii piinlik, sest ma nägin, et inimesed vaatasid. Jätsin tankimata ja sõitsin minema.. Jeesus, kui NAINE minust. 
 • Miks õues nii külm on? 

4 Comments (+add yours?)

 1. Kerli
  Oct 05, 2016 @ 08:47:43

  Uuu tee auto valimisest postitus:) mul just see ees ja ka kaks vaikest last

  Reply

  • kristipere
   Oct 05, 2016 @ 08:49:51

   Hah, ma ei valinud midagi. Ma ei tahtnudki uut autot aga eelmine lihtsalt.. Lagunes 😀 Praegu on mul Volvo.. ma täpsemalt ei teagi marki. Saime selle lihtsalt väga hea diiliga ja ta on maruökonoomne. Minu meelest võiks lastel taga rohkem ruumi olla aga mahume ära, Henri tool on veel isegi selg sõidusuunas. Pagass on piisavalt suur, sinna mahtus kaks kasti raamatuid, käru, pulmakleit ja muud staffi veel 😀

   Reply

 2. Helle
  Oct 06, 2016 @ 08:48:56

  Ma olen ka bensupaagi asukoha meelde jätmisel alati hädas. Nipp on selline et teen bensupaagi luugi enne lahti, kui peab pooli valima 🙂 Enamasti see käib autost seest. Võibolla ei käi ka.. Olen ka ise ümber tankla paar korda sõitnud ja ikka valet pidi seisma jäänud

  Reply

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: