Saaremaa

Pakkisime laupäeva hommikul enda pakid väikese hilinemisega kokku ja hakkasime saarde sõitma. Meil on alati seal olles päevad hästi sisutatud, nii et läksime kõige pealt mu vanemate juude Oressaare külje alla mu isale sünkari puhul õnne soovima, siis vahetasime nende juures enda teksased ja dressid viisakate riiete vastu, käisime Kuressaares poes ja läksime sealt edasi Kärlale Raido onu juurde, kus toimus teka vanaema 75-s juubel. Suur ja uhke number ikka ju! Olime nii kaua seal kuni Henri täitsa uniseks jäi ja siis läksime Kuressaarde tagasi, sest seal juba Merle ja Viljo ootasid meid – ööbisime nende juures, neil on ruumi mõnnalt ja seltsis on segasem. 

Nii mõnus on Saaremaal. Kõik on juba üsna kodune ja hea ning tuttav. Raido isa oli ka seal, nii et täna Robin oligi suurema osa päevast temaga ja Lailaga ning ka eile jäi tema meist peole maha vanaisaga koos. Nii mõnus, kui vanaisa viitsib tegeleda ja toimetada 🙂 

Henri on nii vahva tantsulõvi! Muide pilli mängib Raido 80-aastane vanatädi Liia täitsa “tunde järgi” ja sellise energiaga, et uskumatu. Tahaks ise ka sellises eas olla nii lahe inimene! 

   

Raido onu juures on ikka nagu maal olema peab – kanad on ka. Onutütar püüdis kuke kinni ja võttis sülle ning silitas teda. Kukele meeldis! Pani silmad kinni! Siin Robin veel pelgas aga pärast võttis ise ka kuke sülle.. Hinges maalaps ikka..    
Hommikul käisime Mosaiikis söömas. Toiduga läks megakaha aga jätsikoks oli hea küll. Henrile ka meeldis ilmselgelt.

 

Kuna Robin ei olnudki heinapakile roninid, siis tuli seda ka ikka teha.. 🙂 
   
  

Pildid ju puha valesti.. 

  
   

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: